Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

AleMózgi…

AleMózgi…

W dniach 18-24 marca odbył sie II etap konkursu matematyczno-informatycznego „AleMózgi”. Ten etap polegał na rozwiązaniu 10 zadań programistycznych w języku programowania Python. 

II Festiwal Szkół Ponadpodstawowych

II Festiwal Szkół Ponadpodstawowych

9 kwietnia miało miejsce wydarzenie, które okazało się niezwykle inspirujące dla uczniów klas siódmych i ósmych. II Festiwal Szkół Ponadpodstawowych przyciągnął uwagę młodych ludzi, którzy poszukiwali odpowiedzi na pytanie: „Jaka szkoła będzie najlepiej odpowiadać moim zainteresowaniom i aspiracjom?”.

Akcja charytatywna „Okulary dla Tanzanii

Akcja charytatywna „Okulary dla Tanzanii"

Szkolny Klub Europejski ogłasza akcję charytatywną „Okulary dla Tanzanii”. Przez trzy kolejne dni, poniedziałek – środa, organizujemy zbiórkę używanych i już niepotrzebnych okularów, które zostaną przekazane siostrom zakonnym sprawującym działalność misyjną w Afryce.

Fizyka i #LaboratoriaPrzyszłości

Fizyka i #LaboratoriaPrzyszłości

W bieżącym roku szkolnym kolejne grupy uczniów miały okazję poznać sprzęt, który otrzymała szkoła w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Na zajęciach rozwijających zainteresowania, uczniowie klas siódmych wykorzystywali klocki Lego Education.

Rozszerzona rzeczywistość na plastyce

Rozszerzona rzeczywistość na plastyce

Technologia oferuje dzisiaj niezwykłe możliwości, nie tylko ułatwiając wiele rzeczy, ale także czyniąc je bardziej atrakcyjnymi. Jednym z najciekawszych rozwiązań edukacyjnych dla dzieci jest rozszerzona rzeczywistość.

Spotkanie z Panią Kurator

Spotkanie z Panią Kurator

Wiek dojrzewania jest niezwykle trudnym momentem w życiu każdego dziecka, dlatego w naszej szkole podejmowanych jest wiele działań wychowawczych i profilaktycznych mających na celu jak najlepsze przygotowanie młodych ludzi do wejścia w dorosłe życie.

371008