Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Konkursy

Treść

Mamy finalistów konkursu „Echa Poetica”!

Mamy finalistów konkursu „Echa Poetica”!

Z dumą informujemy, że nasza szkoła w finałach Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Echa Poetica” będzie miała dwoje wspaniałych przedstawicieli. Po raz kolejny nasi uczniowie staną w szranki z najlepszymi recytatorami w województwie podczas finału konkursu, który odbędzie w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Sukcesy w Powiatowym Konkursie Fotograficznym

Sukcesy w Powiatowym Konkursie Fotograficznym

Nasi młodzi artyści z kolejnymi sukcesami! Tym razem uczennice i uczniowie MZS nr 6 w Gorlicach zdobyli nagrody i wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Osobliwości Ziemi Gorlickiej”, organizowanym od lat przez gorlicki Młodzieżowy Dom Kultury oraz Starostwo Powiatowe w Gorlicach.

Prace naszych dzieci na miejskim ratuszu!

Prace naszych dzieci na miejskim ratuszu!

Podczas miejskich obchodów majowych świąt oraz przypadających co roku w tym samym czasie Dni Gorlic, rozstrzygnięto konkurs dla uczennic i uczniów szkół podstawowych na projekt mappingu 3d wyświetlanego na miejskim ratuszu.

XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy

XXV Powiatowy Konkurs Czytelniczy

Udział naszych uczniów w Powiatowych Konkursach Czytelniczych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach to już tradycja. W tym roku w szranki czytelnicze stanęli przedstawiciele klasy 4b – Anastazja Ciepły, Zuzia Godek i Fabian Kosiba.

Akcja sadzenia drzew

Akcja sadzenia drzew

Realizując kolejny – trzeci etap Konkursu „Drzewo jest warte więcej niż jego drewno” przeprowadzona została akcja sadzenia drzewek. Klasy 1a, 2a, 2b i 3a posadziły 9 drzew, w tym 8 lip oraz 1 kasztanowiec czerwony na terenie znajdującym się wokół szkoły.

Mamy najpiękniejsze pisanki!

Mamy najpiękniejsze pisanki!

Na dzień przed świąteczną przerwą od szkoły, Gorlickie Centrum Kultury rozstrzygnęło kolejną edycję Konkursu Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że po raz kolejny pisanki naszych uczennic okazały się jednymi z tych najpiękniejszych.

Maria Rydarowska – gorlicka harcerka lat pokoju i wojny

Maria Rydarowska – gorlicka harcerka lat pokoju i wojny

Nasza szkoła jest dumna z każdej uczennicy i każdego ucznia, którzy pogłębiają swoją wiedzę i osiągają sukcesy zarówno w murach szkoły, jak i poza nią. Publikujemy pracę naszej uczennicy – Amelii Głóg z klasy 7b, która została nagrodzona I miejscem w konkursie historycznym Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej „Znam moje Miasto – znam Ziemię Gorlicką”.

Mamy ogólnopolskiego mistrza recytacji!

Mamy ogólnopolskiego mistrza recytacji!

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasz uczeń – Nikodem Mruk z klasy 4a – 12 grudnia 2023 roku zajął pierwsze miejsce w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”, którego finał odbył się w kopalni Soli Bochnia.

Ale mózgi …

Ale mózgi …

W dniu 26 października 2023 roku 16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym "Ale mózgi”. Konkurs polegał na rozwiązaniu 20 zadań matematyczno-logicznych w ciągu 40 minut. 

422116