Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Samorząd uczniowski

Treść

Dzień Kobiet w MZS 6

Dzień Kobiet w MZS 6

Kobiety, kobiety.... któż je zrozumie? Na pewno pojmie tylko ten, co kochać je umie. Każda kobieta ma wiele twarzy... Kopernik była kobietą... Kobieto, puchu marny... Wyraz „kobieta” odmieniany przez wszystkie przypadki, gościł dziś na ustach wielu naszych panów i kolegów składających serdeczne życzenia swoim damom.

Pamiętamy...

Pamiętamy...

Zapalenie symbolicznych zniczy na grobach nauczycieli i pracowników MZS nr 6 Jak co roku, przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia, pamiętamy o zmarłych nauczycielach i pracownikach naszej szkoły.

Szkolne Thanksgiving

Szkolne Thanksgiving

Szkolne Thanksgiving – Święto Dziękczynienia. W Stanach Zjednoczonych Święto Dziękczynienia kojarzy się z rodziną, obfitością stołu i dzieleniem się radością z najbliższymi.

Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa w naszej szkole, czyli świętowanie tradycji z radością i entuzjazmem W naszej szkole każdy rok jest pełen wyjątkowych wydarzeń i tradycji, a jednym z najbardziej oczekiwanych momentów przez uczniów jest dyskoteka andrzejkowa.

Dzień Chłopaka w MZS 6

Dzień Chłopaka w MZS 6

W tym roku chłopcy naszej szkoły świętowali swój dzień i w piątek 29 września i w poniedziałek 1 października. Część klas spędzała ten czas w kinie, w parku, w pizzerii... Dziewczyny składały swoim kolegom okazjonalne życzenia i wręczały symboliczne upominki.

Światowy Dzień Jabłka

Światowy Dzień Jabłka

Jabłonie występowały pierwotnie w Azji centralnej. Pierwsze ślady jabłek w diecie człowieka znaleziono w Anatolii, w Turcji. Mają 8 500 lat! W Polsce jabłka zaczęto uprawiać dopiero w XVII wieku. Obecnie znanych jest ponad 8000 odmian tych owoców.

Akcje charytatywne w naszej szkole

Akcje charytatywne w naszej szkole

Od 1 listopada 2022 roku prowadzona była w naszej szkole ogólnopolska akcja charytatywna Góra Grosza organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom z Warszawy. Jej celem było zebranie funduszy na specjalistyczną pomoc dla potrzebujących dzieci z całej Polski.

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów edukacyjnych Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca SU wybrana!

Przewodnicząca SU wybrana!

W dniu 1 października 2021 roku odbyły się wybory Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej w Gorlicach.

406432