Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Samorząd uczniowski

Treść

Pamiętamy...

Pamiętamy...

Zapalenie symbolicznych zniczy na grobach nauczycieli i pracowników MZS nr 6 Jak co roku, przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia, pamiętamy o zmarłych nauczycielach i pracownikach naszej szkoły.

Szkolne Thanksgiving

Szkolne Thanksgiving

Szkolne Thanksgiving – Święto Dziękczynienia. W Stanach Zjednoczonych Święto Dziękczynienia kojarzy się z rodziną, obfitością stołu i dzieleniem się radością z najbliższymi.

Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa w naszej szkole, czyli świętowanie tradycji z radością i entuzjazmem W naszej szkole każdy rok jest pełen wyjątkowych wydarzeń i tradycji, a jednym z najbardziej oczekiwanych momentów przez uczniów jest dyskoteka andrzejkowa.

Dzień Chłopaka w MZS 6

Dzień Chłopaka w MZS 6

W tym roku chłopcy naszej szkoły świętowali swój dzień i w piątek 29 września i w poniedziałek 1 października. Część klas spędzała ten czas w kinie, w parku, w pizzerii... Dziewczyny składały swoim kolegom okazjonalne życzenia i wręczały symboliczne upominki.

Światowy Dzień Jabłka

Światowy Dzień Jabłka

Jabłonie występowały pierwotnie w Azji centralnej. Pierwsze ślady jabłek w diecie człowieka znaleziono w Anatolii, w Turcji. Mają 8 500 lat! W Polsce jabłka zaczęto uprawiać dopiero w XVII wieku. Obecnie znanych jest ponad 8000 odmian tych owoców.

Akcje charytatywne w naszej szkole

Akcje charytatywne w naszej szkole

Od 1 listopada 2022 roku prowadzona była w naszej szkole ogólnopolska akcja charytatywna Góra Grosza organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom z Warszawy. Jej celem było zebranie funduszy na specjalistyczną pomoc dla potrzebujących dzieci z całej Polski.

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów edukacyjnych Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca SU wybrana!

Przewodnicząca SU wybrana!

W dniu 1 października 2021 roku odbyły się wybory Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej w Gorlicach.

344397