Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Sport

Treść

Halowa piłka nożna Futsal

Halowa piłka nożna Futsal

We wtorek 21 lutego 2023 w  hali PZPO w Bieczu odbyły się powiatowe zawody w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci przystąpiło 9 drużyn podzielonych na 3 grupy. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała cztery mecze i wywalczyła drugie miejsce. 

Piłka nożna Halowa Futsal

Piłka nożna Halowa Futsal

10 października 2022 w Hali OSiR w Gorlicach odbyły się miejskie zawody w halowej piłce nożnej. Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych.

Zawody lekkoatletyczne

Zawody lekkoatletyczne

W piątek 7 października 2022 na stadionie lekkoatletycznym OSIR w Gorlicach odbyły się zawody lekkoatletyczne. Startowali w nich lekkoatleci gorlickich szkół podzieleni na dwie kategorie.

Wielki Turniej Gier rozstrzygnięty

Wielki Turniej Gier rozstrzygnięty

Po wielu miesiącach zmagań wreszcie udało nam się wyłonić Arcymistrzów Wielkiego Świetlicowego Turnieju Klasycznych Gier w Szóstce. Uczennice i uczniowie od początku roku szkolnego stawali w szranki ze sobą w wielu konkurencjach, które dotyczyły zarówno gier logicznych, losowych i precyzyjnych.

Zawody w unihokeja

Zawody w unihokeja

W dniu 7.04 na hali sportowej w Gorlicach w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się miejskie, międzyszkolne zawody w unihokeja.

203086