Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Osiągnięcia uczniów klas 1-3

Osiągnięcia uczniów klas 1-3

Treść

17 czerwca br. w klasach 1-3 odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i wyróżnień. Oto nasi laureaci:

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Karolina Lubieniecka kl.2a (wyróżnienie)

Ogólnopolski konkurs ,,Drzewo jest więcej warte niż jego drewno”

Klasy: 1a, 2a, 2b, 3a – praca zbiorowa (I miejsce)

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Łucja Rusin kl.1a (nagroda główna)

Kamil Gryboś kl.1b (nagroda główna)

Karolina Lubieniecka (nagroda główna)

Małgorzata Kukla (wyróżnienie)

Ogólnopolski konkurs wiedzy Olimpusek ogólny– sesja zimowa

Kamil Gryboś kl.1b (dyplom laureata)

Łucja Rusin kl.1a (dyplom laureata)

Ogólnopolski konkurs wiedzy Olimpusek z języka angielskiego– sesja zimowa

Karolina Lubieniecka kl. 2a (dyplom laureata)

Ogólnopolski konkurs wiedzy Olimpusek z matematyki – sesja wiosenna

Łucja Rusin kl.1a (dyplom laureata, nagroda książkowa)

Anna Jasnos kl.1a (dyplom laureata)

Ogólnopolski konkurs wiedzy Olimpusek z języka polskiego – sesja wiosenna

Łucja Rusin kl.1a (dyplom laureata)

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Pokoloruj swoje miasto”

Jakub Wojtanowicz kl.3b (wyróżnienie)

Miejski Turniej Gier i Zabaw ,,Mały Mistrz”

Reprezentacja klas I-III (I miejsce)

Szkolny Konkurs - ,,Najlepszy Sportowiec klas I-III”

Glanda Łucja 3a (Imiejsce)

Ksawery Gądkiewicz 3a (II miejsce)

Adam Synowiec 2b (III miejsce)

Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z pierwszej klasy”

I miejsce

Homa Joanna 1a

Gryboś Kamil 1b

Rusin Łucja 1a

II miejsce

Nowak Julita 1b

Tabaj Nadia 1b

Przepióra Szymon 1b

Toczek Amelia 1a

Lechwar Szymon 1a

III miejsce

Jasnos Anna 1a

Tomaszewska Liliana 1b

First Emilia 1b

Rządca Tymon 1b

Cygnar Adam 1b

Janusz Paweł 1a

Ligęza Iga 1a

Kukuła Miłosz 1b

Paduchowska Julia 1b

Wyróżnienia

Mituś Gabriela 1a

Kukla Małgorzata 1b

Maniak Pola 1b

Bubniak Lena 1b

Kuzio Aleksandra 1b

Kwarciński Bartosz 1b

Szura Michał 1b

Królikowska Julia 1a

Gajewska Kamila 1b

Wojtas Nikola 1a

Szkolny konkurs wiedzy ,,Asy z drugiej klasy”

I miejsce

Waleria Szczerba (kl. 2a)

II miejsce

Tymon Tajak (kl. 2a)

Aleksander Filipek (kl. 2b)

Natan Haluch (kl. 2a)

Dominik Jojczyk (kl. 2a)

Karolina Lubieniecka (kl. 2a)

Wiktoria Wierzchanowska (kl. 2a)

III miejsce

Karol Nowak (kl. 2b)

Barbara Prorok (kl. 2b)

Adam Synowiec (kl. 2b)

Natalia Szczocarz (kl.2b)

Wyróżnienia

Liliana Krupczak (kl. 2b)

Adrian Mosoń (kl. 2b)

Maria Skórska (kl. 2b)

Antoni Szura (kl. 2b)

Jakub Wilczkiewicz (kl. 2b)

Emilia Wojna (kl. 2b)

Alicja Wojtas (kl.2b)

Julia Ciszczoń (kl. 2b)

Aurelia Michalik (kl.2b)

Kornelia Malinowska (kl. 2a)

Helena Śliwa (kl.2a)

Liliana Śmigaj (kl. 2a)

Liliana Tarsa (kl. 2a)

Jakub Laskoś (kl. 2a)

Serdecznie gratulujemy!!!

422084