Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Sukcesy w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Legenda”

Sukcesy w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Legenda”

Treść

Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli wielki sukces w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Legenda”. W tegorocznej edycji konkursu, organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach, udział wzięło wielu wspaniałych, młodych artystów z różnych szkół. Zadaniem uczestników było przygotowanie prac plastycznych, które będą interpretacją regionalnych i bardziej znanych legend, lub wymyślenie i zilustrowanie całkowicie oryginalnego pomysłu. Jury, złożone z lokalnych artystów oraz nauczycieli sztuki, miało trudne zadanie wyboru najlepszych prac spośród wielu wspaniałych dzieł.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie stali się bardzo mocną reprezentacją na podium i w swoich kategoriach zajęli odpowiednio:

– I miejsce Julita NOWAK z klasy 1b,

– III miejsce Emilia FIRST z klasy 1b,

– I miejsce Patrycja SEKUŁA z klasy 5b,

– III miejsce Michał SOPALA z klasy 7c,

a wyróżnienia otrzymali:

– Zuzanna GORZKOWICZ z klasy 4a,

– Miłosz GÓRSKI z klasy 7b.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 3 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Dodatkowo, prace naszych uczniów można podziwiać na specjalnej wystawie pokonkursowej, która jest dostępna dla zwiedzających w sali wystawowej MDK.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i wyróżnionym oraz ich rodzicom, wychowawcom i opiekunom za wspaniałą pracę i zaangażowanie. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i czekamy na kolejne sukcesy!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, oraz tym, którzy wspierali naszych młodych artystów. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy i podziwiania talentu naszych uczniów.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach.

406448