Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Treść

W dniu 6 listopada nasza szkoła zamieniła się w magiczne królestwo, pełne uśmiechów, kolorów i dźwięków. To był wyjątkowy dzień, poświęcony postaciom z bajek Disneya, które wzbogacają nasze dzieciństwo dostarczając większym i mniejszym niezapomnianych lekcji życia.

Uczniowie wykonali wiele pięknych plakatów dotyczących wylosowanych wcześniej filmów Disneya. Dzieła te były ozdobą szkolnej sceny oraz korytarzy i sprawiły, że nasza szkoła przemieniła się w krainę czarów.

Na scenie chętne uczennice zaśpiewały ulubione piosenki z filmów słynnego producenta. Wielu uczniów przebrało się za postaci bajek. Na szkolnych korytarzach mijały się: królewny: Bella, Śnieżka, Roszponka, Myszka Miki, Diabolina, piraci, Olaf, Anna, Elsa, Waiana, Merida, Olaf....nie sposób wymienić wszystkich. Dzięki temu atmosfera w tym dniu była niewątpliwie magiczna, a uczniowie zanurzeni w bajkowy świat odkrywali nowe zakątki swojej wyobraźni.

Święto Postaci z Bajek Disneya nie tylko dostarczyło uczniom rozrywki i radości, ale również przypomniało o wartościach, jakie kryją się w tych czytanych czy oglądanych historiach. Bajki Disneya zawsze niosą ze sobą ważne przesłania o przyjaźni, odwadze, miłości i szacunku. To doskonała okazja, aby uczniowie mogli się zastanowić nad tym, co naprawdę ważne w życiu.

Święto Postaci z Bajek Disneya nie tylko przyniosło uśmiech na twarzach uczniów, ale również połączyło naszą społeczność szkolną w magicznej atmosferze. To było wyjątkowe święto, które nauczyło nas, że czasem warto pozwolić sobie na chwilę ucieczki do świata bajek, gdzie magia i dobro zawsze zwyciężają.

Bardzo dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród dla najbardziej aktywnych klas (vouchery o wartości 100 zł) oraz upominków indywidualnych za najciekawsze przebrania oraz udział w przeglądzie piosenek, tj. Radzie Rodziców oraz Urzędowi Miasta Gorlice - Wydziałowi Kultury i Promocji.

Mamy nadzieję, że obchodzone w tym roku po raz pierwszy w naszej szkole Święto Postaci z Bajek Disneya na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń organizowanych we współpracy SU, RR przy wsparciu UM. Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY.

382553