Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Akcja integracja!

Akcja integracja!

Treść

Szkoła podstawowa to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń, gdzie kształtuje się przyjaźń i zacieśniają więzi między uczniami. Czasem kształtuje się też wzajemna niechęć, której wychowawczynie klas starały się uniknąć. Dlatego też 16 listopada uczniowie klas 7a i 7b postanowili wybrać się na wycieczkę integracyjną do LaserShot w Nowym Sączu.

LaserShot to miejsce, gdzie rywalizacja i zabawa spotykają się w jednym miejscu. Elektroniczny paintball to niezapomniana atrakcja, której nie trzeba się bać.  W przeciwieństwie do prawdziwego paintballa w jego elektronicznej wersji strzały są całkowicie bezbolesne. LaserShot to połączenie gry komputerowej z aktywnością fizyczną, dzięki czemu ta wycieczka klasowa była nie tylko zabawą, ale także dawką potrzebnego ruchu.

Nasza wycieczka rozpoczęła się od wykładu na temat atrakcji oraz zachowania zasad bezpieczeństwa. Następnie klasy zostały podzielone na losowe grupy, w których mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności taktyczne i współpracować, aby zdobyć zwycięstwo. Dodatkową atrakcją był udział w zabawie pań wychowawczyń, które również walczyły o zwycięstwo dla swoich grup.

Wycieczka integracyjna do LaserShot w Nowym Sączu była nie tylko dniem pełnym wrażeń, ale także okazją do poprawy i wzmocnienia relacji między uczniami. Adrenalina, śmiech i wspólne wyzwania sprawiły, że ten dzień stał się niezapomnianym doświadczeniem, które utkwi w pamięci uczniów na długo.

382547