Przejdź do treści
Slider MZS 6
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

105 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

105 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Treść

Piątek 10 listopada był uroczystym dniem w naszej szkole. Odbyły się dwie podniosłe akademie związane ze 105 rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. 

„Szóstki” nie mogło zabraknąć na uroczystościach miejskich  poświęconych tej rocznicy w sobotę 
11 listopada. Odbyła się piękna Msza Święta za Ojczyznę, przemarsz ulicą 3 Maja do Pomnika Niepodległości gdzie delegacje różnych instytucji Gorlic i Powiatu Gorlickiego złożyły wieńce i wiązanki kwiatów.

Naszą szkołę reprezentowały Poczty Sztandarowe: Szkolny /Maksymilian Mruk, Tymoteusz Mikrut, Anna Zimowska, Patrycja Radzik, Milena Kozak, Emilia Bożek/ i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Koło Gorlice /Jakub Sierota, Julian Łabuda, Emilia Drzymała, Amelia Głóg, Justyna Czerhoniak, Natalia Przybycień).

Opiekę sprawowali nauczyciele - p. T. Chmura i p. S. Kowalski.

406432